Jak kupować – krok po kroku.

Logowanie i Rejestracja

Osoby chcące zakupić towar poprzez sklep internetowy muszą posiadać aktywne konto, dzięki któremu mogą zalogować się do systemu, lub dokonać zakupu bez rejestracji. Aby założyć konto należy skorzystać z przycisku „Rejestracja”, który znajduje się w prawej górnej części strony.  Należy wypełnić tabelkę z niezbędnymi informacjami. Po poprawnym wypełnieniu danych i ich zatwierdzeniu (przycisk „Zarejestruj się”) konto automatycznie staje się aktywne i po uprzednim zalogowaniu do systemu, można dokonywać zakupów. Użytkownicy, którzy posiadają już konto, mogą od razu skorzystać z opcji logowania (przycisk „zaloguj się”).

Wybieranie towaru

Już po wejściu do sklepu możemy przystąpić do wyboru interesującego nas produktu. Po dokonaniu wyboru możemy przystąpić do składania zamówienia. Na stronie produktu należy podać ilość kupowanych przedmiotów (można ją również zmienić w dalszym etapie zamawiania) i kliknąć na ikonę „koszyka” znajdującą się obok pola szukaj.
.

Wybór sposobu dostawy

W tej części możemy wybrać, czy produkty mają być dostarczone pod wskazany adres, czy też np. chcielibyśmy odebrać towar osobiście.

Czas i miejsce odbioru

Po wyborze opcji „Odbiór osobisty” będziemy oczekiwali na Państwa przybycie do naszego sklepu. Proszę pamiętać, że towar będzie gotowy do odbioru po otrzymaniu wiadomości E-mail informującej o gotowości towaru do odbioru.

Dokument zakupu

Dokumentem potwierdzającym zakup jest paragon lub faktura.

Sposoby płatności

Przelew na konto bankowe lub płatność przy odbiorze.

Dostawa

Dostawa” wymaga wpisania adresu płatności bądź dostawy.

 

Zamów

Kliknięcie przycisku „Zamów” spowoduje wysłanie Oferty Zakupu do naszego systemu.
Na ostatniej, podsumowującej stronie zostaną wyświetlone informacje odnośnie nr Zamówienia w naszym systemie. Przyjęcie oferty zostanie potwierdzone osobnym mailem.

UWAGA! Prosimy nie dokonywać płatności na nasze konto przed otrzymaniem dokładnych danych od handlowca, który dokona weryfikacji i przyjmie Ofertę Zakupu do realizacji.

WWW.WEKTRA.PL